Pasjans Osmoza


Opis Gry

Opis Gry: Osmoza, znana również jako Treasure Trove, to interesująca gra w pasjansa, w którą gra się talią 52 standardowych kart do gry. Twoim celem w tej grze jest przeniesienie wszystkich kart według koloru, niezależnie od rangi, do podstaw. Kiedy gra się rozpocznie, po lewej stronie ekranu otrzymasz 4 pionowo ułożone stosy rezerw. Każdy z tych stosów rezerw zawiera 3 karty zakryte i 1 kartę odkrytą na wierzchu.

Należy pamiętać, że trzy puste fundamenty muszą zaczynać się od kart o tej samej wartości, co pierwsza karta górnego fundamentu, na przykład, jeśli pierwszą kartą górnego fundamentu jest 8 kier, pozostałe fundamenty również muszą zaczynać się od 8. Karty w fundamentach są wachlarzowane od lewej do prawej. Po umieszczeniu karty o randze początkowej na pustym fundamencie, możesz przenieść kartę na ten fundament, jeśli karta o tej samej randze została już umieszczona w fundamencie nad nim. Na przykład ósemka pik została przeniesiona na drugi fundament, a na górnym fundamencie znajdują się 8, 3 i J kier. W takim przypadku możesz przenieść 3 i J pik na drugi fundament.

Za każdym razem możesz kliknąć i przeciągnąć wierzchnią kartę ze stosu rezerw lub stosu kart odrzuconych na fundamenty. Jeśli skończyły Ci się ruchy, możesz kliknąć stos akcji, aby dodać nową kartę na stos kart odrzuconych. Kiedy w stosie kart się skończą, możesz kliknąć pusty stos, aby je ponownie rozdać. Zagraj teraz i przekonaj się, jak szybko uda Ci się zebrać wszystkie karty!
Jak grać: Użyj myszki, aby zagrać w grę karcianą.
Back to Top